poniedziałek, 31 grudnia 2012

Życzenia noworoczne i małe podsumowanie...

Moi Kochani, kończy się Stary Rok, więc przydałoby się jakieś małe podsumowanie minionych dwunastu miesięcy.
Dzisiaj przeglądałam z ciekawości licznik moich wpisów. Czy uwierzycie, że w roku 2012 miałam więcej wpisów niż w sumie w poprzednich trzech latach, a w sierpniu 2012 roku miałam tyle postów, co w całym roku 2011 !!! Fajnie tak popatrzeć na te statystyki :)
Dla mnie ten rok był bardzo ważny, bo wyszłam ze scrapowego kryzysu, który towarzyszył mi przez prawie dwa lata. Nie myślałam, że jeszcze kiedyś zrobię jakiegoś scrapa, czy kartkę tak z własnej inicjatywy. Ale na mojej drodze pojawiły się pewne osoby, dzięki którym odzyskałam motywację i chęć do tworzenia. Dzięki scrapbookingowi przetrwałam okres bardzo ciężki dla mnie. Już wiem, że przyszły rok również szykuje dla mnie wiele niespodzianek i bardzo trudnych decyzji, ale mam nadzieję, że nie dam się zwariować i dzięki tworzeniu nabiorę dystansu do problemów dnia codziennego.

Dlatego jeszcze raz dziękuję wszystkim zaglądającym, komentującym, obserwującym i nagradzającym :*
W szczególności chciałam  podziękować mojemu mężowi za to , że zawsze mnie wspierał w tym, co robię, był wyrozumiały jeśli chodzi o mój "artystyczny" bałagan  i zawsze potrafił obiektywnie ocenić moje prace : *

***********************************

Stary rok odchodzi wielkimi krokami, niech więc wszystkie złe chwile zostaną za nami. Nowy niech przyniesie Wam dużo zdrowia, wiele radości a przede wszystkim szczęście w miłości. 

Szczęśliwego Nowego Roku!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz